Set sadrži:
4 sintetička kista
- round 1, 5
- flat shader 8
- angle 1/4″
Idealni za akrilne boje, a mogu se koristiti i za akvarel i uljane boje.
Šifra artikla: 216920400
Ukupno: 27,49 €
Set sintetičkih kistova: round 1 i 5, flat shader 8, angle 1/4″.
4,65 €
Set sadrži:
4 sintetička kista
Idealni za akrilne boje, a mogu se koristiti i za akvarel i uljane boje.
Šifra artikla: 216920400
Brend |
---|
Teksturna pasta je gusta pasta koja se koristi za stvaranje slojeva teksture. Suši se do mat bijele boje i idealna je za bojanje akrilnom bojom.
Uputstva za upotrebu: Nanositi špahtlom, štapićem ili grubim kistom na bilo koju odmašćenu podlogu uključujući drvo, kamen, neglaziranu keramiku, MDF i slično.
Zapremnina: 250 ml
Terpentin je nezaobilazni medij kod slikanja s uljanim bojama jer je on razrjeđivač ulja. Može se koristiti kao samostalni razrjeđivač uljanih boja u prvoj fazi slikanja kada se stvaraju tanki, brzosušeći nanosi i može se kombinirati s lanenim uljem za kasniju fazu slikanja. Samostalno se koristi i za pranje kistova i paleta. Za njegu i pranje kistova svakako preporučujemo kremu za pranje kistova s kojom će vaši kistovi trajati duže.
Zapremnina: 75 ml, 300 ml i 500 ml
Set sintetičkih kistova: round 2, 4 i 6, flat shader 8 i 12.
Set sintetičkih kistova: round 5, filbert 6, flat shader 2 i 4.