Spiralne crne gumice za kosu
U pakiranju su tri komada.
Dostupne u crnoj, smeđoj, prozirnoj i narančastoj boji.
Ovakva gumica neravnomjerno raspoređuje pritisak na kosu za razliku od standardnih gumica.
Spiralne crne gumice za kosu
U pakiranju su tri komada.
Dostupne u crnoj, smeđoj, prozirnoj i narančastoj boji.
Ovakva gumica neravnomjerno raspoređuje pritisak na kosu za razliku od standardnih gumica.
1,19 €
Spiralne crne gumice za kosu
U pakiranju su tri komada.
Dostupne u crnoj, smeđoj, prozirnoj i narančastoj boji.
Ovakva gumica neravnomjerno raspoređuje pritisak na kosu za razliku od standardnih gumica.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Spumiglia pjena za kovrče
Snažno učvršćivanje pjene za kovrče daje maksimalnu kontrolu i fleksibilnost pri stiliziranju. Idealno za definiranje kovrča koje traju. Štiti od vlage i eliminira neposlušne vlasi, ostavljajući kosu sjajnom, punom volumena. Ne isušuje kosu niti ostavlja ostatke te se lako četka. Pjena za kovrče obogaćena je patentiranim sastojkom iz sojinih proteina (Soyaline kompleksom), ekstraktom suncokretovih sjemenki i UV filterom koji štiti kozmetičku boju.
KORIŠTENJE: Nanesite pjenu na kosu prosušenu ručnikom i nastavite sa stiliziranjem.
Zapremnina: 250ml

Marrakesh Curl je krema za kovrče koja se sada proizvodi pod nazivom MKS eco Curl.
Izvucite maksimum iz svojih prirodnih kovrča našom MKS eko kremom za kovrče. Ova formula obogaćena uljem argana i sjemenki konoplje pomaže stvoriti punije kovrče.
Za najbolje rezultate počnite s MKS eco šamponom i MKS eco regeneratorom. Slijedi Marakesh Kahm Smoothing Treatment za one ekstra vlažne dane.

BLONDE šampon za kosu ILLUMYNA SENSUS
Stigla je nova ambalaža nekadašnjeg “Zero Yellow” Sensus šampona s poboljšanom formulom za još ljepšu plavu kosu! Novi Illumyna Blonde šampon posebno je formuliran za njegu plave, sijede i izbijeljene kose. Zahvaljujući moćnoj kombinaciji sastojaka borovnica, goji bobica te proteina svila i soje, uklanja nepoželjne žute tonove, vraća sjaj kosi te produljuje trajnost i intenzitet kozmetičke boje.
Ključne prednosti:
Zapremnina: 300 ml • 1200 ml

Sprej za zaštitu kose od topline Lucilla
Sprej za zaštitu kose od topline s proteinom riže, mlijekom orhideje i UV filterom stvara blagi zaštitni film oko svake vlasi i štiti ju od mehaničkog i toplinskog stresa. Hidratizira i uklanja statički elektricitet prilikom feniranja. Kosa se lakše oblikuje, daje joj svilenkastu teksturu bez otežavanja i smanjivanja volumena. Daje kosi izuzetan sjaj bez zamašćivanja.
KORIŠTENJE: sprejati na vlažnu kosu s udaljenosti od 30 cm prije korištenja pegle ili fena.
Zapremnina: 150 ml
Ukoliko imate tanku i osjetljivu kosu, preporučamo uz korištenje šampona i regeneratora za osjetljivo vlasište i tanku kosu Avena&Riso
Zapremnina: 150ml

There are no reviews yet.