Spužvice za trajnu
Visoko upijajuće spužvice za precizno nanošenje tekućine na željene dijelove kose. Tri spužvice za trajnu s plastičnom drškom, idealne za nanošenje tekućine za ondulaciju na kosu.
Količina u paketu: 3 komada
Patrona voska 100ml, mini
1 × 1,79 €
Spumiglia pjena za kovrče
1 × 10,08 €
Oil lala modelirajući fluid za kosu
1 × 8,76 €
C'era lacca snažan lak za kosu
1 × 9,20 € Međuzbroj: 29,83 €
Na zalihi
Spužvice za trajnu
Visoko upijajuće spužvice za precizno nanošenje tekućine na željene dijelove kose. Tri komada spužvica za trajnu s plastičnom drškom, idealne za nanošenje tekućine za ondulaciju na kosu.
Količina u paketu: 3 komada
2,00 €
Na zalihi
Spužvice za trajnu
Visoko upijajuće spužvice za precizno nanošenje tekućine na željene dijelove kose. Tri spužvice za trajnu s plastičnom drškom, idealne za nanošenje tekućine za ondulaciju na kosu.
Količina u paketu: 3 komada
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Lisciolina krema za ravnanje kose
Lepršava kosa poput satena uz mirisnu kremu za ravnanje kose. Zadržava vlagu, dodaje bujnost, definiciju i zaštitu od topline. Omiljeni proizvod mnogih stilista, ova dekadentna krema sadrži mlijeko orhideje i med te zaglađuje kosu i daje joj prekrasan miris.
Tekuća, baršunasta tekstura kreme jamči glatku, svilenkastu i besprijekorno ravnu frizuru. Disciplinira, hidratizira i kontrolira statički elektricitet, a kosa je meka na dodir. Idealno mlijeko za oblikovanje vrućim aparatima za oblikovanje poput pegli i figara.
KORIŠTENJE: nanijeti na vlažnu kosu, pročešljati te nastaviti s oblikovanjem.
Zapremnina: 200ml
C’era lacca snažan lak za kosu
C’era lacca s “memorijskim efektom”, čvrstoća (5/5).
Iznimno dugotrajan i snažan lak za kosu koji kosi pruža intenzivan sjaj, kontrolu i volumen. Pruža učvršćivanje bez osjećaja težine, daje lakoću te štiti kosu i u uvjetima vlage.
Idealan za definiranje i potporu frizurama kojima je potrebno cjelodnevno učvššćivanje. “Memorijski efekt” laka ima sposobnost zadržavanja oblika frizure nakon nanošenja te omogućuje da frizura ostane definirana i stabilna tijekom dana bez potrebe za čestim popravljanjem ili ponovnim nanošenjem proizvoda.
Ne isušuje kosu, ne ostavlja tragove i brzo se suši. Obogaćen uljem badema i aloe verom.
Zapremnina: 500 ml

Profesionalni šampon za kosu s arganovim uljem namijenjen salonskoj i VPC uporabi. Nježno čisti, obnavlja vlagu i poboljšava teksturu kose.

There are no reviews yet.